حکم ارتداد خواننده شیطانی

پس از هجمه های اخیر در شبکه های اینترنتی و گستاخی و هتاکی شاهین نجفی خواننده رپ ایرانی مقیم آلمان به ساحت مقدس امام علی النقی الهادی(ع) و امام زمان(عج) در ترانه ای به اسم «نقی»، جمعی از فعالان فرهنگی، رسانه ای و مذهبی کشور در نامه ای به مراجع تقلید از ایشان خواستار بررسی حکم ارتداد خواننده موهن به ساحت مقدس امامان شیعه(ع) شدند.

   


متن این نامه به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

محضر مبارک مراجع معزز تقلید و آیات عظام (حفظهم الله تعالی)

سلام علیکم

این صدای «هل من ناصر ینصرنی» سیدالشهدا(ع) است که هنوز یاری می طلبد و این ندای مهدی فاطمه(عج) است که «هل من معین یعینی» سر می دهد واین ناله ی زینب کبری(س) است که «هل من ذاب یذب عن حرم رسول الله» شیون می کند.

با عرض تسلیت به پیشگاه مقدس حضرت ولیّ عصر(عج)؛ اخیرا در فضای مجازی و شبکه های اینترنتی، هجمه هایی وسیع علیه حضرت امام علی النقی (ع)، صاحب گنجینه ناب اعتقادات شیعه زیارت مقدس جامعه کبیره، از سوی دشمنان دین و اهل بیت (ع) شده است.

متاسفانه این وضعیت شوم به اینجا ختم نشده تا خواننده ای شیطانی و هتاک، به نام شاهین نجفی، ترانه ای دوزخی منتشر کرده و در آن به هتک حرمت ساحت مقدس امام علی النقی(ع) و امام زمان(عج) پرداخته است. پس از آن با احتمال صدور حکم ارتداد وی توسط آیات عظام، رسانه ها و گروههای مختلف ضد دین برای حمایت از وی اعلام موضع کرده اند و به پشتیبانی وی پرداخته اند.

امضا کنندگان این نامه استدعا دارند حکم ارتداد وی توسط مراجع معظم تقلید شیعیان وآیات عظام بررسی گردد؛ تا باشد مرهمی بر قلب مجروح امام زمان(عج) قرارگیرد.

والعاقبه للمتقین

 


 

بدین ترتیب حکم ارتداد این کافر از دفتر حضرت آیت العظمی صافی گلپایگانی صادر و
این مزدور شیطان پرست همچون سلمان رشدی ملعون واجب القتل گردید.

 

یا امام دهم؛ یا اَبَا الْحَسَنِ یا عَلِىَّ بْنَ مُحَمَّدٍ اَیُّهَا الْهادِى النَّقِىُّ یَا بْنَ رَسُولِ اللّهِ یا حُجَّةَ اللّهِ عَلى خَلْقِهِ یا سَیِّدَنا وَمَوْلینا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِکَ اِلَى اللّهِ وَقَدَّمْناکَ بَیْنَ یَدَىْ حاجاتِنا یا وَجیهاً عِنْدَ اللّهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّهِ

امام سجاد
علیه السلام پس از واقعه عاشورا فرمودند «خدا را شکر که خداوند دشمنان ما را احمق آفرید.» ولی چه کنیم با دل غمکده مان از دست این حٌمقاء

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک …

امام على علیه‏السلام: کافر و زنازاده مرا دوست ندارند.

امام باقر علیه‏ السلام: هر که صبح کند و خنکاى محبّت ما را در دلش احساس کند پس خداوند را بر نخستین نعمت سپاس گوید: عرض شد: نخستین نعمت کدام است؟ فرمود: حلال‏ زادگى.

پیامبر خدا ص : اى على! هر که مرا و تو را و امامان از نسل تو را دوست دارد پس خدا را برحلال‏ زادگى‏ خود سپاس ‏گوید؛ زیرا ما را دوست ندارد، مگر حلال‏ زاده و ما را دشمن ندارد، مگر حرام زاده.

   نوشته شده در ۱۳٩۱/٢/٢٤ساعت ۱٢:۱۸ ‎ب.ظ